Jakość

Jesteśmy POLSKIM producentem niebanalnych artykułów dla dzieci. Jesteśmy również Rodzicami i wiemy jak przełomowy jest moment pojawienia się dziecka w rodzinie. Nasza córeczka przyszła na Świat w 2012 roku i od tego czasu najważniejsza jest dla nas troska o jej rozwój, wygode i bezpieczeństwo.

To właśnie ona była inspiracja do stworzenia szeregu akcesoriów dla dzieci i ich Rodziców. Tak powstała marka GuGa DESIGN. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, projektując nasze GuGa-produkty stawiamy nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wysoka jakość.

Materiały, z których tworzymy pochodzą ze sprawdzonych źródeł, posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Mówiąc o naszej firmie należy wspomnieć o tym co sprawia nam największą radość – Uśmiech Dziecka, a tym większa jest satysfakcja, gdy pojawia się dzięki naszym produktom.

Tworząc GuGa – gadżety dbamy o nietuzinkowy i niebanalny design, nie dając się podporządkować utartym trendom, dlatego nasza gama produktów wciąż się powiększa.

…by banalne zmienić w niebanalne…